web: http://www.2net.cz email: 2net@2net.cz  

tel.: + 420 603 312 740 ICQ: 245564428 ICQ:245564428

   Přihlašovací údaje   |   Obecné dotazy   |   Webhosting   |   Helpdesk

Sipka Dotazy týkající se webhostingu

Jaké používat názvy souborů?

Pokud se nechcete vyhnout případným problémům s funkčností internetových stránek, doporučujeme pro názvy souborů používat malá písmena bez diakritiky. Server rozlišuje velikost písmen, to znamená, že považuje soubor STRANKA.HTM, stranka.htm a Stranka.htm za tři různé soubory.
Pro běžné internetové stránky používejte přípony .htm, .html; pro PHP skripty používejte přípony .php, .php3; pro wapové stránky je přípona .wml.

Jaký je název pro hlavní stránku?

Pokud napíšete do internetového prohlížeče adresu Vaší domény (např.: http://www.2net.cz), objeví se Vám hlavní stránka. Tato stránka musí mít název index.html, index.htm, index.php, index.php3. Pořadí je podle priority - server hledá nejdříve index.html, pokud tento soubor nenajde, hledá index.htm atd. Provozujete-li stránky pro mobilní telefony (služba WAP), je hlavní stránka index.wml.

Jak nahrát nebo aktualizovat WWW stránky?

K nahrání nebo aktualizaci WWW stránek je nejpohodlnější použít FTP programy, jejichž pomocí zašlete stránky na svůj virtuální server.
Po připojení přes FTP program jste v domovském adresáři Vašeho webu, všechny stránky je nutné ukládat do adresáře web (www pro program Erotic). Pokud máte nově vytvořený webový prostor, nachází se v tomto adresáři stránka index.htm informující o hostingu u nás.

Naše designové studio může udělat vše za Vás - od aktualizace až po nahrání na WWW server, podívejte se na bližší informace.

Jak se fakturuje za hostingové služby?
Faktura za hostingové služby probíhá před začátkem fakturačního období. Na email uvedený v objednávce Vám zašleme zálohovou fakturu na hostingové služby, která má splatnost 10 dní. Po připsání platby na náš účet Vám klasickou poštou zašleme fakturu (daňový doklad). V případě nezaplacení zálohové faktury Vám znovu zašleme výzvu k platbě, pokud ani poté nebude uhrazen poplatek za hostingové služby, dojde k jejich odstavení.

 sipka Ověření domény

www.

 sipka Proč hosting od nás?

Unikátní systémy správy virtuálního serveru a uživatelských nastavení: Siteadmin a Useradmin.

Zdarma podpora PHP, MySQL, WAP, SSI, POP3, zdarma také hotové řešení ShopCart pro rychlé vytvoření Vašeho internetového obchodu.

Možnost vlastních CGI skriptů, ASP, FrontPage Extensions.

Antispamová ochrana emailů, doménový koš pro emaily, automatický odpovídač, emailové konference.

Dohled nad servery 24/7; navíc každé 4 minuty automatická kontrola všech služeb serveru.

Značkové hostingové servery společnosti SUN Microsystems připojené přímo na páteřní síti, konektivita 2 Gb v ČR, 1,5 Gb do zahraničí.

Automatická záloha dat, záložní zdroje UPS, případně diesel generátor

Garantovaný maximální počet WWW prezentací na jeden server.

 sipka Proč design od nás?

Profesionální zpracování internetových stránek.

Dodržování W3C standardů - bezchybné zobrazení prezentace ve všech prohlížečích, oddělení obsahu stránek od jejich vzhledu prostřednictvím CSS souborů.

Beztabulkové layouty - snížení nákladů na přenos dat, zvýšení rychlosti zobrazení stránek pro Vaše zákazníky.

 sipka Dotazy

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte nás emailem, telefonem na 603 312 740 nebo přímo tímto formulářem:

Váš email:

Váš dotaz:

PHP    MySQL    WAP    ASP    FrontPage    ShopCart    Servery SUN

© 1999 - 2005, 2NET.cz

Ceny uvedeny bez DPH

Tato stránka vyhovuje striktním standardům jazyka HTML 4.01.

Validní HTML 4.01!