web: http://www.2net.cz email: 2net@2net.cz  

tel.: + 420 603 312 740 ICQ: 245564428 ICQ:245564428

   Zásady tvorby   |   Podpora prezentace   |   Další služby  |  Objednávka webdesignu

Sipka  Proč webdesign od nás?

Naše firma má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových stránek. Na stránce našich referencí můžete vidět několik ukázek z naší práce.

Sipka  Návrh struktury

Jedním z nejdůležitějších faktorů správně vytvořených stránek je jejich struktura. Musí mít logické uspořádání, aby Váš potenciální zákazník šel přímo k informacím, které potřebuje. Strukturu prezentace navrhujeme ještě před samotnou tvorbou stránek, je vytvořena přímo na míru nabídce Vaší firmy a Vašim požadavkům. Návrh struktury samozřejmě zahrnuje i výběr informací, které se budou objevovat na internetových stránkách.

Sipka  Vzhled prezentace

Dalším z důležitých faktorů je vzhled Vaší prezentace - barevné ladění (např. do firemních barev), vzhled ovládacích prvků (tlačítka, ikonky). Při tvorbě grafického návrhu samozřejmě plně respektujeme Váš názor.

Ještě dříve, než vytvoříme internetové stránky, předvedeme Vám ukázkovou stránku k posouzení. Vaše případné požadavky zapracujeme do grafického návrhu, v případě Vaší spokojenosti vytvoříme kompletní internetovou prezentaci.

Stránky, které vytvoříme, budou čitelné a nebudou vyhlížet agresivně. Prezentace bude vytvořena podle nejmodernějších zásad web designu a reklamy. Grafické prvky budou vzájemně barevně sladěny. Naše firma si také hodně zakládá na optimalizaci Vaší prezentace pro prostředí Internetu. Mnoho Vašich zákazníků využívá pomalé modemové připojení, proto  zminimalizujeme datovou velikost grafických prvků, obrázků nebo HTML kódu. Vaše stránky pak budou velmi rychlé a zákazníci z nich nebudou kvůli čekání na informace utíkat jinam - za Vaší konkurencí.

Mnoho firem tvořících stránky také zapomíná na jejich odladění v různých prohlížečích při různém rozlišení. Toto se Vám u nás nemůže stát. ZARUČUJEME, že budou plně funkční ve všech běžně používaných prohlížečích. Na námi vytvořených stránkách také nikdy neuvidíte předepsané rozlišení a prohlížeč, ve kterém by se měly prohlížet - nebude to potřeba a dle našeho názoru je krajně neslušné Vašeho zákazníka k něčemu takovému vůbec nutit.

Sipka  Doba potřebná k vytvoření

Pokud budeme mít veškeré materiály, vytvoříme Vaši prezentaci zhruba do 14 dnů od zadání práce (záleží hlavně na jejím rozsahu). Po této době Vám prezentaci předáme; případně zajistíme její umístění na internetový server.

Investice do dobře zpracované a dobře umístěné prezentace se bohatě vrátí!

 sipka Ověření domény

www.

 sipka Proč hosting od nás?

Unikátní systémy správy virtuálního serveru a uživatelských nastavení: Siteadmin a Useradmin.

Zdarma podpora PHP, MySQL, WAP, SSI, POP3, zdarma také hotové řešení ShopCart pro rychlé vytvoření Vašeho internetového obchodu.

Možnost vlastních CGI skriptů, ASP, FrontPage Extensions.

Antispamová ochrana emailů, doménový koš pro emaily, automatický odpovídač, emailové konference.

Dohled nad servery 24/7; navíc každé 4 minuty automatická kontrola všech služeb serveru.

Značkové hostingové servery společnosti SUN Microsystems připojené přímo na páteřní síti, konektivita 2 Gb v ČR, 1,5 Gb do zahraničí.

Automatická záloha dat, záložní zdroje UPS, případně diesel generátor

Garantovaný maximální počet WWW prezentací na jeden server.

 sipka Proč design od nás?

Profesionální zpracování internetových stránek.

Dodržování W3C standardů - bezchybné zobrazení prezentace ve všech prohlížečích, oddělení obsahu stránek od jejich vzhledu prostřednictvím CSS souborů.

Beztabulkové layouty - snížení nákladů na přenos dat, zvýšení rychlosti zobrazení stránek pro Vaše zákazníky.

 sipka Dotazy

Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte nás emailem, telefonem na 603 312 740 nebo přímo tímto formulářem:

Váš email:

Váš dotaz:

PHP    MySQL    WAP    ASP    FrontPage    ShopCart    Servery SUN

© 1999 - 2005, 2NET.cz

Ceny uvedeny bez DPH

Tato stránka vyhovuje striktním standardům jazyka HTML 4.01.

Validní HTML 4.01!